Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 ... 22 23 24 --> ->|
Status: zweryfikowana
Posty: 7.879

50 twarzy Greya

20 wrz 2012 - 20:45:14

Jestem świeżo po lekturze. Przyznam, że podeszłam do niej z dużą rezerwą, a sięgnęłam po tę książkę z czystej babskiej ciekawości.
Wrażenia, hmm... Nie przyznałabym tej książce Pulitzera, nie jest to szczyt finezji pisarskiej. Ana ciągle się rumieni, wciąż przygryza wargę, Christian po raz tysięczny ma szare oczy. Ale jest w tej książce coś co nie dawało mi się oderwać i tak przekręcałam kolejną stronę i kolejną. Akcja jest ciekawie rozprowadzona na całość historii, dialogi dość zabawne, postaci barwne. Nie potrafię powiedzieć czy wszystkie wątki są zakończone, bo książka ma jeszcze dwie części, a ja czytałam tylko tę pierwszą (czy dwie kolejne zostały już przełożone na polski?).

No i sedno sprawy- sceny seksu. Cenię sobie słowo pisane, działa ono na mnie, lubię puścić wodze wyobraźni. Tutaj autorce udało się tę moją wyobraźnię rozbudzić, zaciekawić i... trochę rozpalić;) Aczkolwiek spodziewałam się jeszcze więcej i jeszcze ostrzej. Może kolejne części.
Mimo to cieszę się, że w końcu ktoś pomyślał o nas, kobitkach:) I jeśli wyjdzie następne "babskie porno" (a przewiduję wysyp tego typu książek, zwłaszcza, że "powieść odniosła ogromny sukces: 1 sierpnia 2012 roku księgarnia internetowa Amazon.com ogłosiła, że w Wielkiej Brytanii Pięćdziesiąt twarzy Greya sprzedało się w większej liczbie egzemplarzy niż ostatnia książka z serii Harry Potter";) to na pewno z przyjemnością po nie sięgnę, nie dla wspaniałych uniesień literackich a dla inspiracji... ;)

A Wy czytałyście 50 twarzy Greya?
Jakie są Wasze odczucia?
Kogo obstawiłybyście w rolach filmowych Anastasii i Christiana? (Moje typy to Ian Somerhlder/Matt Bomer i Alexis Bledel)

1 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

książka dla faceta ?