Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Ciekawe wątki

Jak zostać modelką?

4.03 o 22:24

SPONSORING

przedwczoraj o 14:19

Filmy tylko dla kobiet

15.04 o 17:56

Aktywne użytkowniczki
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1 2 ... 22 23 24 --> ->|
Status: zweryfikowana
Posty: 7.268
Ostrzeżenia: 1/5

50 twarzy Greya

20 wrz 2012 - 20:45:14

Jestem świeżo po lekturze. Przyznam, że podeszłam do niej z dużą rezerwą, a sięgnęłam po tę książkę z czystej babskiej ciekawości.
Wrażenia, hmm... Nie przyznałabym tej książce Pulitzera, nie jest to szczyt finezji pisarskiej. Ana ciągle się rumieni, wciąż przygryza wargę, Christian po raz tysięczny ma szare oczy. Ale jest w tej książce coś co nie dawało mi się oderwać i tak przekręcałam kolejną stronę i kolejną. Akcja jest ciekawie rozprowadzona na całość historii, dialogi dość zabawne, postaci barwne. Nie potrafię powiedzieć czy wszystkie wątki są zakończone, bo książka ma jeszcze dwie części, a ja czytałam tylko tę pierwszą (czy dwie kolejne zostały już przełożone na polski?).

No i sedno sprawy- sceny seksu. Cenię sobie słowo pisane, działa ono na mnie, lubię puścić wodze wyobraźni. Tutaj autorce udało się tę moją wyobraźnię rozbudzić, zaciekawić i... trochę rozpalić;) Aczkolwiek spodziewałam się jeszcze więcej i jeszcze ostrzej. Może kolejne części.
Mimo to cieszę się, że w końcu ktoś pomyślał o nas, kobitkach:) I jeśli wyjdzie następne "babskie porno" (a przewiduję wysyp tego typu książek, zwłaszcza, że "powieść odniosła ogromny sukces: 1 sierpnia 2012 roku księgarnia internetowa Amazon.com ogłosiła, że w Wielkiej Brytanii Pięćdziesiąt twarzy Greya sprzedało się w większej liczbie egzemplarzy niż ostatnia książka z serii Harry Potter") to na pewno z przyjemnością po nie sięgnę, nie dla wspaniałych uniesień literackich a dla inspiracji... ;)

A Wy czytałyście 50 twarzy Greya?
Jakie są Wasze odczucia?
Kogo obstawiłybyście w rolach filmowych Anastasii i Christiana? (Moje typy to Ian Somerhlder/Matt Bomer i Alexis Bledel)

-2 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

książka dla faceta ?