Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:

PayU (allegro)

dzisiaj o 1:42

Które ?

dzisiaj o 0:54

Slub zimą

dzisiaj o 0:48

Wyrzucił go !!!!!!!!!

dzisiaj o 0:42

Co o niej sądzicie?

dzisiaj o 0:37

Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1 2 -->
Status: niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 22:54:46

Znalazłam wiele wątków dotyczących tego tematu jednak były już strasznie mocno rozpisane, dlatego postanowiłam założyć nowy wątek...a przechodząc do szczegółów...
Czy są na szafie dziewczyny które pracowały w Warszawie w SH??bardzo mnie to ciekawi gdyż z chęcią podjęłabym się takiej pracy bo uwielbiam takie szperanie(choć wiem, że nie na tym by polegała moja praca)w ubraniach i ogólnie lubię kontakt z ludźmi i ubraniami :D.Czuje, że bym odnalazła siw w tym. Więc jeśli są tu jakieś szafirki które pracowały w ciucholandach prosiłabym o szczegóły np; jakie trzeba spełniać wymogi, ile może tak mniej więcej się zarabia (nie chodzi mi tu o konkretną zapłatę tylko czy to przynajmniej jest warte zachodu-wypłata równa średniej krajowej) i czy ogólnie to przyjemnie zajęcie ?Na co pracodawca zwraca uwagę podczas wyboru pracownika??

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Umowa zlecenie