Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
|<- <-- 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 5.188

jakie zarobki

19 sty 2012 - 21:11:38

Cytat
Darmoszka
ta wszyscy do stolicy a ci co się tu urodzili i wychowali mają iść na bruk bo większość przyjezdnych zadowoli się niższą pensją z nadzieją na podwyżkę kiedyś tam i ten co mieszka tu na stałe nie będzie miał żadnej pracy....


Już teraz jest ciężko - korki jak diabli, 1/2 jak nie 3/4 samochodów to pozawarszawskie blachy, które dzień w dzień trują warszawiaków bo nie łaska wsiąść w PKS tylko każdy musi sobie pojedynczo jakimś gratem jechać ( większość pojazdów wewnątrz ma jedynie kierowce )....
I stoi człowiek po 1,5h w drodze do pracy i spowrotem...

a że poza miastowi najładniej widać w weekend kiedy stolica robi się pusta i można normalnie po niej się przemieszczać.. ( słoiczki lecą do rodziców po zapasy na tydzień.. ale i tak będą biadolić że wszystko drogie mimo że większość z nich nie wydaje prawie nic na żywność... )

Ale o czym ty mówisz? Studenci przyjeżdżają i uciekają na weekendy w każdym większym mieście. Ale tacy albo po studiach wrócą do siebie, albo będą tak samo jak ty potrzebować większych pieniędzy na życie.. W momencie, kiedy wynajęcie mieszkania kosztuje 2 tysiące nikt nie zdecyduje się na przeprowadzkę tam do marnej pracy.. A że są lepsi i ich potencjalny pracodawca wybierze nie możesz mieć pretensji. Dziwne podejście, że jak ktoś jest rodowitym np. Warszawiakiem, to jemu się praca i wszystko bardziej należy?

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Jakie kursy?