Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:

kwiaty zaręczynowe

9 minut temu

Małymi krokami ...

13 minut temu

Halloween!

17 minut temu

Jeziorak, dobry film?

18 minut temu

Halloween!

polecamy

Szafa.pl na Facebooku
Blogerki wietrzą szafę!
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 522
Ostrzeżenia: 1/5

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:42:21

Cytat
mauaboo
Cytat
martusiekbejbe
w poznaniu polecam sunrise na pólwiejkiej w bramie na przeciwko browara tam gdzie stoja tacy "pakerzy " sztuczni :D kup saszetke najlepiej za jakies 3-4 zl , pani Tobie doradzi ,idz na pocaztku na 8 minut po 3 dniach tez na na 10 minut .. na solidarnosci nie bylam , od zawsze chodze na polwiejska , tzn bylam w innych tez ale wychodzilam czerwona anie opalona ;/


Na początek na 8min??? z jasną karnacją? Ja mam średnią karnację, raczej mnie słońce nie parzy, ale na 8 to chodzę max za 2 razem dopiero jeśli mam skórę w miarę przyzwyczajoną, a nie z jasną cerą, po zimie, przecież się poparzy... NO chyba, że tam gdzie mówisz mają tak stare lampy ;)

niewiem nie znmasie az tak na ile minut , najliej spytac pania obslugujaca solarium.. dla mnie 8 brzmi malo ,, 5 minut to sie lampy wlacza i za chwile koniec dla mnie bezsensu no ale ja mam ciemna karnacje moxze dlatego , a to soalrium uwielbiam , jak chodzilam ( bo teraz nie chodze juz na solarium ) zawsze bylam zadowolona że sie tak szybko opaliłam .. raz bylam w "zielonym " solarium na os czecha , po 10 minutach mialam poparzona skore na policzkach , platy skoryb mi schodizly .. soalrium parzy a nie opala jak ma stare lampy.. nowe lampy nie parza ..

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Jak długo?? Odżywki ;)