Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
<-- 1 2 3 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 429
Ostrzeżenia: 1/5

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:42:21

Cytat
mauaboo
Cytat
martusiekbejbe
w poznaniu polecam sunrise na pólwiejkiej w bramie na przeciwko browara tam gdzie stoja tacy "pakerzy " sztuczni :D kup saszetke najlepiej za jakies 3-4 zl , pani Tobie doradzi ,idz na pocaztku na 8 minut po 3 dniach tez na na 10 minut .. na solidarnosci nie bylam , od zawsze chodze na polwiejska , tzn bylam w innych tez ale wychodzilam czerwona anie opalona ;/


Na początek na 8min??? z jasną karnacją? Ja mam średnią karnację, raczej mnie słońce nie parzy, ale na 8 to chodzę max za 2 razem dopiero jeśli mam skórę w miarę przyzwyczajoną, a nie z jasną cerą, po zimie, przecież się poparzy... NO chyba, że tam gdzie mówisz mają tak stare lampy ;)

niewiem nie znmasie az tak na ile minut , najliej spytac pania obslugujaca solarium.. dla mnie 8 brzmi malo ,, 5 minut to sie lampy wlacza i za chwile koniec dla mnie bezsensu no ale ja mam ciemna karnacje moxze dlatego , a to soalrium uwielbiam , jak chodzilam ( bo teraz nie chodze juz na solarium ) zawsze bylam zadowolona że sie tak szybko opaliłam .. raz bylam w "zielonym " solarium na os czecha , po 10 minutach mialam poparzona skore na policzkach , platy skoryb mi schodizly .. soalrium parzy a nie opala jak ma stare lampy.. nowe lampy nie parza ..

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak długo?? Odżywki ;)