Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->

Dziwny kaszel !

15 kwi 2012 - 17:31:49

Cześć. Chciałam się was zapytać o poradę, bo może któraś z Was miała taki kaszel i wie czy to coś poważnego czy tylko zdaje mi się że to dziwne ; DD
Zaczynając od początku: nie cały miesiąc temu zaczęłam kaszleć, był to typowo suchy, bardzo męczący (szczególnie dla mnie, bo kaszel miałam drugi raz w życiu, nigdy nie miałam z nim problemów) kaszel. Tak bardziej kaszlałam przez ok. 1,5 - 2 tyg, ale zaczęłam brać tabletki i mi trochę przeszło. Zostały tylko napady kaszlu, z którymi męczę się do dzisiaj. Taki atak mam najwięcej 5 razy dziennie, głównie wieczorem i w nocy, a wygląda tak że, zaczynam mocno kaszleć, im mniej chce kaszleć tym bardziej muszę, po takim 15 sek. kaszlu nie mogę złapać powietrza, oczy mi łzawią, robię się cała czerwona, oblewają mnie poty i żeby złapać oddech muszę zmienić pozycje, wstać, podejść do okna, cokolwiek.. byle by nie być tej pozycji, w której zaczęłam kaszleć. Do tego nie mogę wziąć pełnego oddechu, bo od razu zaczynam kaszleć.
Miała któraś z Was taki kaszel ? A może orientujecie się co to może być.. Albo ja panikuje ;)


P.S. Nie piszcie żebym poszła do lekarza, bo o tym wiem, chce się dowiedzieć czy może któraś z was tak nie miała :)

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Biotebal na włosy i paznokcie-opinie