Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1 2 3 -->

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 09:34:03

Muszę coś zacząć robić, bo zwariuję. Mój chłopak od wczoraj jest chory. Szybko pojawiła się gorączka, przez całą noc siedziałam przy nim i próbowałam zbijać, bo to było prawie cały czas (blisko albo równo) 39C. Co +/- 4h panadol (paracetamol) Dopiero nad ranem trochę zelżało po okładach i prysznicu, zasnął.
Teraz, kiedy się obudził, jest gorzej. termometr pokazał 39,2. Od nowa okłady, panadol I będę czekać. Czuję, że jeszcze parę kreseczek i zacznę panikować. Normalnie wisiałabym już na telefonie do przychodn, ale nie dość, że niedziela, to jeszcze Trzech króli.;/

Dziewczyny, ja już nie wiem, co robić. Może już powinnam reagować inaczej? Szlag mnie trafia, przed oczami latają najczarniejszcze scenariusze, staram się zachować zimną krew, ale jednocześnie czuję się za niego odpowiedzialna.

Objawy to ból głowy, gardła i ta cholerna gorączka.;/

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Homeopatia - sticta pulmonaria