Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 144

BISEPTOL - skutki uboczne??

29 maj 2013 - 10:29:19

Czy stosował ktoś może antybiotyk Biseptol 960 ( 2 tabl. dziennie) przy zatruciu pokarmowym ???

W niedzielę strasznie się czułam , miałam mdłości, gorączka max. 38,5 i momentami mnie strrrasznie bolał żołądek, nie wymiotowałam jednak i nie miałam biegunki. Właściwie nic nie jadłam takiego co mogłoby spowodować zatrucie. ale w pon. poszłam do lekarza, bo wkurzała mnie ta nieustępująca gorączka, powodująca osłabienie, dreszcze itd. I przepisał mi Nifuroksazyd i Biseptol.
Od wczoraj mam bardzo sucho w jamie ustniej, nigdy wcześniej tak nie miałam, po prostu zero śliny :| Nie wiem czy to po tym Biseptolu?? Miał tak ktoś kiedyś??

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tetralysal chciałby ma ktoś odsprzedać?