Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1
Status: niezweryfikowana
Posty: 982
Ostrzeżenia: 3/5

Gynalgin

07 lis 2012 - 12:18:40

Witam! Mam dziewczyny mały problem. Byłam u mojej ginekolog , stwierdziła małe zapalenie pochwy.
Przepisała mi gynalgin. ( 10 tabl) Zaczęłam je brać po miesiączce. Pierwsza tabletka okej, trochę wyleciał0- większość się wchłonęło. Druga owszem cała się wchłonęła, ale ból podbrzusza i pieczenie było nie do zniesienia.
Miała może któraś z Was takie skutki uboczne gynalginu?

Całę życie walczę z bolącym jajnikiem i bolącymi miesiączkami. Teraz przyjmuję tabl anty- Midianę.

i przy okazji całej mojej apteczki, przyjmuję Izotek. Miałam potworny łojotok twarzy, włosów. Na szczęście powoli ustepuje.
??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 12:25 przez czerwona_mona.

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem - śluz/ciąża