Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1
Status: niezweryfikowana
Posty: 1

Antybiotyk a okres

25 lip 2013 - 18:44:39

Nie mam jak w najbliższym czasie wybrać się do lekarza a przeszukując internet nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi dlatego zwracam się do Was z moim pytaniem ;)
Mianowicie - czy przyjmowanie antybiotyku może opóźnić okres lub spowodować jego brak?
Na początku lipca przechodziłam infekcję układu moczowego i brałam na to antybiotyk oraz leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Przed oczekiwanym (planowym) dniem nadejścia okresu miałam typowe objawy jednak okres się nie pojawił i nie ma go do dziś,czyli już ponad tydzień.
I zastanawiam się czy jest to wina antybiotyku czy też może tej infekcji?
Możliwość ciąży jest raczej znikoma.

Miała któraś z Was podobną sytuację?

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NUVARING pytanie....