Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3 4 5 6 7
Status: zweryfikowana
Posty: 150

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:27:57

Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

polecam TEN SPOSÓB .JAK BYŁAM MAŁYM DZIECKIEM MIAŁAM JEDNĄ KURZAJKĘ NA DŁONI SMAROWAŁAM I SMAROWAŁAM TYM JASKÓŁCZYM ZIELEM W KOŃCU ZNIKŁA .TERAZ MAM NA KCIUKU DOŚC DŁUGO I PEWNEGO RAZU ZAŁWAŻYŁAM TO ZIELE NA DZIAŁCE RAZ POSMAROWAŁAM I TO DZIADOSTWO ZROBIŁO SIĘ MALEŃKIE AŻ ZNIKŁO ZUPEŁNIE.. TAKŻE POLECAM !!!!!! Tak ono wyglądaZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 21:29 przez morela1983.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

jaką posiadasz cerę?