Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 ... 8 9 10 -->

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:10:04

Ostatnio natknęłam się na ciekawego bloga gdy szukałam brafitterki(http://maheda.eu/) I ciekawy wpis na temat tego że większość kobiet wstydzi się swoich piersi i uważa je za brzydkie, autorka umieściła kilka zdjęć ze strony
http://www.007b.com/breast_gallery.php na której to kobiety wstawiają zdjęcia swoich biustów. Powiem że z przerażeniem oglądałam niektóre zdjęcia zawsze myślałam że mój biust dość spory ale pełny rozstępów jest najbrzydszy jaki może być bo przecież patrząc na zdjęcia modelek itp każda ma śliczny, jędrny bez rozstępów biust w dodatku z zawsze stojącymi brodawkami, asymetryczny itp :) I jakie było moje zdziwienie patrząc na galerie gdzie niektóre biusty wyglądają gorzej od mojego i nie ma tam prawie(nie przejrzałam całej galerii tylko parę zdjęć i żadnego nie zauważyłam ale może gdzieś jest) żadnego takiego jakie mają modelki na sfotoszopowanych zdjęciach. Więc takie małe pocieszenie dla dziewczyn które myślały że mają brzydki biust.


Od razu piszę że czasami zdjęcia są masakryczne więc jak ktoś je/pije lub ma słabe nerwy niech nie wchodzi :)
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:11 przez coco-moko.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

rób to a nie będzie zmarszczek!