Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 3 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 957
Ostrzeżenia: 3/5

DZIEWCZYNKI...
Właśnie dzisiaj poprosiłam mamę o zafarbowanie mi włosków nowo zakupioną farbą za jedyne 5,99!! efekt - piękny.platynowy odcień blondu bez nadmiernego "spalania włosów" rozjaśniaczem i bez efektu "żółci" .
Kochane,jestem zachwycona tą farbą!! swoje włoski mam mysi blond (fuuuuu ;PPP) a więc odkąd pamiętam rozjaśniałam je do jasnego blondu rozjaśniaczem z Joanny - no niestety,ale rozjaśniacz bardzo osłabia strukturę włosa- jest po prostu silny a więc w efekcie moje włosy z farbowania na farbowanie osłabiały sie a wiec wypadały oraz "sypały" się skruszone silnym amoniakiem jaki zawarty jest w rozjaśniaczu.W końcu siostra zadzwoniła mi że znalazła fenomenalną farbę - nie wierzyłam,ale postanowiłam spróbować i jestem prze szczęśliwa że w końcu mogę sobie odrosty potraktować czymś "lżejszym" :) a kolor BEZ PORÓWNANIA z rozjaśniaczem - naturalny...platynowy... nic tylko się cieszyć ;P zawsze myłam włoski "fioletowym szamponem" aby wytępić żółć z rozjaśniaca teraz mogę ten szampon wyrzucić do śmieci :) same w obie mają platynę i nic im już nie trzeba .
Chciałam po prostu poinformować szafowiczki że taka fajna farbka istnieje i SZCZERZE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM :)

SZLACHETNA PERŁA NR.212

pozdrawiam wszystkie blondyneczki i szatyneczki..... i rudaśne i kruczo czarniaste heheheh
ale jestem happy z tego efektu ;PPPPP postaram sie pstrynąć jakieś foto i później dołączę :*

hello ? :)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-25 21:49 przez Laura222bytom.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

ślubne fryzury...