Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->
Status: niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 2/5

Sprawdzone sposoby na domowe loki

06 paź 2010 - 14:32:39

Witam:)W sobotę idę na wesele,w związku z czym postanowiłam zrobić sobie loki.Niestety do fryzjera nie pójdę,ponieważ wykorzystałam już wszystkie środki jakie miałam,wiec chciałam prosić Was o rade... może Macie jakieś sprawdzone sposoby jak je zrobić żeby wyglądały ładnie i naturalnie.Ja osobiście znalazłam taki o to sposób:

wiążemy podkolanówkę w supełek przy samym czubku głowy wokół grubszego pasma włosów (ja robiłam zwykle ok 4-6 "dredów";), następnie owijamy ją pasmem włosów, schodząc w dół. Gdy skończą się włosy, owijamy powstały "dred" (tak nazywa je moja sis) końcówką podkolanówki do góry, gdzie samą końcówkę wiążemy z drugim (czyt. pierwszym ) końcem... No i tak, aż zawiniemy wszystkie włosy..
zwykle zostawiam takie "dredziki" na noc,Po rozpuszczeniu, zwijamy kolejno na palcu każde wąskie pasmo włosków
lub układamy jakiś koczek, czy inne uczesanie..
Dla krótkich włosów jest ciężko, bo trzeba przywiązać supełek przy samej glowie, żeby nie było przejścia z prostych do kręconych włosków, u mnie super wyglądały na długich..

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

FRYZURA - time to change!