Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:12:28

Cytat
zanka2511
gratuluję!!!!! moralność minus tysiąc!!!!!!!!! to wszystkie jesteście uczciwe bo ktoś Wam na ręce patrzy? a gdy nikt nie widzi to można oszukiwać? masakra!!!! i wszystkie się reklamujecie jako uczciwe szafowiczki? i co z tego, ze promocja po dwóch dniach? miałaś pecha po prostu! gdybyś wiedziała, że się przewrócisz to byś się położyła, nie? MASAKRAAAAAA W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po pierwsze czemu krzyczysz? Nie wiesz że jeśli ktoś używa więcej niż 3 wykrzykników oznacza to zaburzenia emocjonalne? Wiesz, ja się uważasz w 100% za osobę uczciwą, nikogo nie oszukałam i nie mam takiego zamiaru. Mam prawo oddać nieużywany towar po 28 dniach, takie są moje prawa, więc nie rozumiem skąd u Ciebie takie oburzenie...Nie położyłabym się, ale jakbym wiedziała o promocji to bym poprosiła żeby mi Panie sprzedawczynie odłożyły płaszczyk i tyle. Wiesz co wątpię, że Ty jesteś uczciwa skoro obrażasz innych, jak dla mnie najbardziej podejrzane są osoby które szeroko rozpowiadają o swojej uczciwości...
Cytat
ptasiek84
aha no ja tez na taki pomysł bym nie wpadła ;] jak cos kupuje to po prostu wiem ze moge sobie pozwolić wydać taka kwotę na tą dana rzecz.
A jeśli uważam ze cos jest za drogie i nie warte swojej ceny to jej po prostu nie kupuje... nie zgadzam sie z opiniami typu - sieciowki tez nas oszukuja bo te ciuchy są tańsze a nakładaja duze marze - Nikt nam pistoletu do głowy nie przykłada gdy idziemy na zakupy i nikt nas nie zmusza do kupowania tych rzeczy jesli uwazamy ze sa Relatywnie za drogie - Proste prawda? Ale widze ze niektorzy nie umieja sie z tym pogodzić ....
Kupiłam płaszcz bo mi się podobał i stać mnie na niego. Ale to chyba normalne że wolałabym sobie np. kupić płaszcz i buty, zamiast samego płaszcza. Myślę, że jakby Tobie ktoś zaproponowała jedną rzecz lub dwie w tej samej cenie to być wybrała drugą opcję.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:14 przez dzwooneczek.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zniżka do HandM