Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3 4 5 6 7 -->

york czy maltańczyk?

22 sie 2011 - 14:58:36

Cytat
jedynaczka
Cytat
OkoSaurona
Cytat
jedynaczka
Cytat
gelaaa
Ja bym wolała maltańczyka, chyba ciekawsze psy, na pewno normalniejsze. Moim zdaniem yorki to strasznie durne i złośliwe psy.


To masz złe zdanie. York może mieć co najwyżej durnego właściciela i przez niego być złośliwy.


Miałam yorka, jak i inne rasowe i nie rasowe psy i to wlasnie york byl najlepszy. Mądry, wesoły piesek, łatwy w utrzymaniu.

jakoś nie zauważyłam, żeby moje koleżanki były durne... za to ich psy- tak

skoro Ty mówisz że ich psy są durne to oznacza że koleżanki nie potrafią sobie wychować psa. A to już jest winą człowieka a nie zwierzęcia.

tak ale istnieje też coś takiego jak wzorzec rasy... i szybciej ułożysz maltańczyka i wychowasz go na miłego piska niż yorka- niestety mają cięższe charaktery i do tych małych brązowych kulek przyda się twarda ręka, a nie ręka która zagłaszcze na śmierć, a jeśli ktoś chce głaskać i tulić pieska bez musztry, to właśnie maltańczyk się nada, jeśli maltańczyka darzysz ogromnym uczuciem, to on staje się taki sam, jeśli krzyczysz i bijesz to będzie chamski, proste i logiczne, ale ciężko jest zrobić chama z maltańczyka bo jest tak słodziutki, że po prosto ręka schnie jeśli ma się zamiar ukarać go klapsem... Yorka nie można tak rozpieszczać bo są wyrafinowane i szybko kumają, że mogą w takiej sytuacji wejść Panu na głowę i jeśli mogą, zawsze to robią, stąd tak wiele szczekliwych, wrednych szczurów...

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

kupic czy nie??