Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 3 -->

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:01:29

Hej dziewczyny!
Ostatnio kupiłam sobie pierścionek. Niestety, po odcięciu karteczki i żyłki okazał się za duży (gdy przymierzałam był dobry). Z racji tego, iż nie lubię odkładać do szafy czegoś tylko dlatego, że to nie mój rozmiar, postanowiłam wymyślić sposób na zmniejszenie. Stosowałam wiele sposobów, ale żaden się nie sprawdził na dłuższą metę, więc obmyśliłam własny:) Postanowiłam się nim z Wami podzielić, bo pewnie niejedna z Was ma ten sam problem:)
Potrzebne:
-"przezroczysta gumka"- nie znam fachowej nazwy, można nabyć w każdej pasmanterii
-nożyczki
Najpierw zawiązujemy supełek z żyłki na pierścionku. Odcinamy krótszy koniec, owijamy pierścionek (tyle żyłki, aby pierścionek dobrze trzymał się na palcu). Przytrzymujemy koniec i przywiązujemy drugi kawałeczek żyłki. Następnie związujemy oba końce, odcinamy koniuszki i gotowe:D By pierścionek nie "latał" na palcu, po założeniu gumeczkę trzeba troszkę rozciągnąć, jak widać na zdjęciu:)Mam nadzieję, że pomoże to dziewczynom, które borykają się z "pierścionkowym" problemem:)

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Torebka przeróbka