Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

zameldowanie- co robić?

22 kwi 2010 - 10:36:08

jeśli umieściłam wątek w złym dziale, proszę o przeniesienie..

dziewczyny mam pewien problem i nie wiem co mam z tym zrobić bo się nie znam. dwa tygodnie temu wyszłam za mąz i powoli zaczynam myśleć o zmianie dokumentów. zmieniłam adres zamieszkania i nazwisko. pasowałoby się przemeldować teraz do innej gminy, ale jak delikatnie zaczęłąm na ten temat gadać z teściową wywaliła mi ze teraz nikt na zameldowanie nie patrzy. moze i tak ale dla mnie byłoby to łatwiejsze bo wypełniając jakiekolwiek papiery nie wiem co mam pisać bo nie wiem który adres jest ważniejszy. poza tym wszystkie urzedowe sprawy są wysyłane na adres zameldowania. i tak muszę jeździć po wszystko 25 km.
moja tesciowa jest dość skapą babą i wystarczy że za dwie osoby dopisane w jednym domu (ja i dziecko) podnoszony jest podatek od razu powie nie.. może orientujecie się w tych sprawach? jak to wyglada z widzenia administracyjnego? meldować się u męża czy zostawić to tak jak było? a mąż nie może mnie zameldować? bo z teściowa wiecej nie będę poruszać tego tematu, nie bedę sie upokarzać i płaszczyć..
dzięki z góry za wszystkie rady

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki