Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

L4 w ciąży- co zrobić?

28 mar 2011 - 14:13:02

Jestem w czwartym mc ciąży. Od dwóch miesięcy na chorobowym bo miałam straszne mdłosci i wymiotowałam praktycznie od rana do wieczora.Teraz troche lepiej , zdarza mi sie jeszcze wymiotowac raz na tydzien dwa. Jak np w domu sprzatam to potem czasem boli mnie dól brzucha ale lekarz mówił ze to normalne , to moja pierwsza ciąza i wszystko sie rozciąga.
W czwartek idę na wizytę i tu moje pyt, czy prosić o kolejne zwolnienie. Nie czuje sie strasznie zle itd ale mam 10 godzinna pracę zaznaczam ze siedzaca ale czasem musze na krzesłach latac i wywieszac różne rzeczy i trochu się obawiam to moja pierwsza ciąża i nie chciała bym aby przez moją głupote coś sie stało....
. Ponoć można całą ciąze na chorobowym byc czy to prawda?

Pomóżcie

<moderacja> Podczas zakładania nowego wątku nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. Nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem", "Pomocy”, „???”, „Poszukuję”, „Sprzedam” etc. Wprowadzają one ogólny chaos. Tytuł powinien być krótki zwięzły i treściwy. Pomaga to Użytkownikom w poruszaniu się po forum i odpowiadaniu na tematy, które ich najbardziej interesują.Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 15:46 przez [moderator].

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Bohaterowie bajek Disney'a w wersji dla dorosłych