Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 562
Ostrzeżenia: 2/5

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:26:45

Nie do końca rozumiem sposób w jaki administracja Szafy "radzi sobie" z komentarzami odwetowymi. Jedna dziewczyna była nieuczciwa i dostała komentarz neutralny lub negatywny, w zamian za to wystawiła tej drugiej negatywa, bo chciała się zemścić. To się tutaj często zdarza, a administracja pisze tak: "Wzywamy obie Panie do porozumienia i rozwiązania sprawy polubownie.Jeśli się Panie porozumieją komentarze mogą zostać usunięte za zgodą obu Pań". Czy to ma jakiś sens?
Takie rozwiązanie sprawia, że nieuczciwa szafowiczka czuje się bezkarnie i może dalej oszukiwać, bo na jej koncie nie ma komentarza, który może ostrzec inne użytkowniczki. Co o tym myślicie?

Edit:
Dzisiaj otrzymałam odpowiedź w mojej sprawie, prosiłam o usunięcie odwetowego komentarza, w efekcie wyszło na to, że jeśli ta nieuczciwa w stosunku do mnie dziewczyna potwierdzi, że wystawiła mi negatywa w zemście to wtedy mi go usuną... Ręce mi opadły. A naprawdę po przeczytaniu naszej prywatnej rozmowy nie jest trudno wywnioskować, że to ona jest nieuczciwa.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 15:58 przez MissNothing92.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY DORADŹCIE !