Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 1.843
Ostrzeżenia: 1/5

Obraz w domu

21 sty 2012 - 20:22:53

Pewnie większość z Was nie bedzie wiedziało o co chodzi, dzis u mnie w domu jest obraz, Matki Boskiej Częstochowskiej, masakra jakas ten obraz chodzi po domach co dzien u kogis innego, trzeba sie modlic i pozniej wpisac do ksiegi pamiątkowej, bedzie u nas cala noc i jutro wieczorem oddajemy sąsiadom, ja ogolnie jestem sceptycznie do tego nastawiona, moj facet wcale nie wie o co chodzi, czy takie coś jest wg Was potrzebne? Jaki jest Wasz stosunek do tego typu sytuacji?

chodzi o to :
Nawiedzenie obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej jest darem dla rodziny. Przez czas nawiedzenia w domu – w miarę możliwości - powinni być obecni domownicy. Możemy zaprosić do siebie krewnych i znajomych, ale nie musimy. Mamy prawo mieć Obraz Nawiedzenia tylko dla siebie. Domowników i gości uczestniczących w czuwaniu i modlitwie wpisujemy do Kroniki Nawiedzenia.
Na zakończenie nawiedzenia rodziny prosimy o dokonanie wpisu w pamiątkowej kronice. Prosimy o wpisanie daty, nazwiska rodziny, imion osób uczestniczących w nawiedzeniu oraz kilku zdań podsumowania nawiedzenia w danej rodzinie. Dzieci mogą coś narysować, można też wkleić rodzinną fotografię.
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:31 przez Martita667.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

18-nastka w domu ?