Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1 2 ... 15 16 17 --> ->|
Status: zweryfikowana
Posty: 9.174
Ostrzeżenia: 5/5

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 14:28:06

Jeśli w złym dziale, to proszę o przeniesienie, nie bardzo wiedziałam, gdzie wątek umieścić.

Otóż: od paru tygodni jedna dziewczyna z Szafy non stop się mnie czepia, w każdym wątku w jakim się wypowiadałam obrażała mnie i moją rodzinę, komentowała moje życie, miała 4 konta, każde było zbanowane za chamstwo na forum, teraz 2 ma usunięte, 2 zweryfikowane ma nadal, w tym jedno zablokowane. I ta osoba nadal do mnie wypisuje na priv, że zna mnie lepiej niż myślę, że mam beznadziejne życie, że mój "pan domu" uważa, że jestem psycholką O_o Po prostu ma jakąś obsesję na moim punkcie! Widzę, że nie tylko mnie w ten sposób nęka, każda jej wypowiedź jest chamska (nie jestem święta, ale bez przesady), obraża moderację. No ale dopóki to były głupie odzywki typu "grubasku" (choć nie jestem) w moim kierunku, to ok. Ale teraz dostaję wiadomości jak to ona mnie dobrze zna, wie o mnie wszystko, że świat jest mały, zna osoby z mojego otoczenia, że jestem głupia/brzydka i jakieś groźby, że powywleka moje "brudy" na forum. Po prostu jestem w szoku, że są tacy upierdliwi ludzie! O_o

Co radzicie mi z tym zrobić, bo ja mam naprawdę już dosyć, to jest niby dorosła osoba. Zablokować wiadomości od niej, to bez sensu, bo ona zakłada nowe konta. Administracja też raczej mi nie pomoże, bo niby jak... Co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji?

Nie przejmowałabym się gdyby pisała sobie jakieś pierdółki, ale nie jakieś straszenie! Mam naprawdę dosyć!

Proszę wypowiadać się na TEMAT - Co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji Ten wątek może się także przyczynić do tego, że pomoże innym nękanym osobom w internecie i będą wiedziały co mogą zrobić To, że wątek założyła Madziutex, nie znaczy, że można ją teraz oceniać Ona najzwyczajniej w świecie potrzebuje rozwiązania problemu a nie Waszej oceny na temat jej osoby To, że ktoś jest "niemiły" w wirtualnym świecie nie znaczy, że odrazu trzeba się nad Nim znęcać psychicznie i słownie poprzez forum i prywatne wiadomości Żeby nie było wątpliwości Madziutex nie odpowiada na jej wiadomości ponieważ ta osoba blokuje jej możliwość wysyłania PWZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 22:56 przez [moderator].

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reserved ceny