Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 ... 6 7 8 -->
Status: niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:48:04

Pewnie już taki wątek był na forum, ale jednak prosiłabym o jakieś wsparcie czy porady albo odzew mających podobny problem.
Mam 19 lat, chodzę do technikum i jestem bardzo samotna. Nie mam znajomych, żadnej paczki, chłopaka ani prawdziwej przyjaciółki od serca.Nie wiem czy to moja wina, nie wiem co robię źle, ze ludzie mają mnie po prostu <moderacja>. Jeszcze niedawno miałam przyjaciółki,znajomych,ale część okazała się fałszywa,a część sama się ode mnie odwróciła. Nie chodzę na imprezy, nie wyjeżdżam na wakacje, bo nie mam z kim. Na Majówkę też siedze w domu.To nie jest tak, że stronię od ludzi i do nikogo się nie odzywam. Przeciwnie staram się zagadywać, jestem wesoła, mam duże poczucie humoru, ale jakoś nikt nie chce mnie poznać bliżej...Czy problem tkiwi we mnie? Czy jest ktoś kto ma podobny problem? Jestem naprawdę przybita i tracę nadzieje na to, że kiedyś ta sytuacja się zmiani.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 20:58 przez [moderator].

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Kto kupował u Axy93, nie mogę się zalogować