Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1 2 -->
Status: niezweryfikowana
Posty: 14

Brak ochoty na sex

01 cze 2010 - 12:17:13

Witajcie :) Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Mam wspaniałego chłopaka, którego mocno kocham i z którym planujemy wspólną przyszłość. I tu pojawia się problem, bo kiedy ma dojść do zbliżenia w ogóle nie mam na to ochoty. Czasem zmuszam się jak widzę, że mu bardzo zależy. W trakcie jest ok, czasem nawet wspaniale, a czasem po prostu nudzę się. Próbujemy różnych pozycji, różnych zabaw itd. Ale nie czekam na to nigdy i pierwsza nie wychodzę z propozycją. Nie potrafię się skupić na seksie, często zaczynam podczas niego mówić o różnych rzeczach, coś liczyć, nad czymś się zastanawiać. Albo on mi opowiada o różnych fantazjach itd ja wtedy udaję, że go słucham, ani mnie to nie kręci, ani nic, raczej nudzi. Wtedy czekam zawsze z niecierpliwością aż skończy albo mu po prostu przerywam.
On jest moim pierwszym facetem. Kiedy zaczęliśmy się spotykać stosunkowo szybko poszliśmy do łóżka. Miałam wtedy 20 lat, byłam dziewicą i od kilku lat nie myślałam o niczym innym i tak jakoś szybko poszło ;) Spodobało mi się i dosłownie co chwilę miałam ochotę na seks. Kochaliśmy się po parę razy dziennie ;) Potem coraz rzadziej, bo nie mieliśmy aż tyle czasu. A teraz jest tak jak jest, od dobrych kilku miesięcy nie mam na to ochoty. Chciałam spytać was czy macie jakieś sposoby na podwyższenie libido, bo nie ukrywam, że chciałabym jeszcze przeżyć nie jedną szaloną noc ;)
Nikt nie ma żadnego pomysłu?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-01 12:28 przez zowia.

0 Odpowiedz Cytuj
Nie możesz pisać w wątkach znajdujących się w Archiwum

następna dyskusja:

poronienie jak sobie poradzic?