Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:27:45

Cześć dziewczynki...
Pewnie już był ten watek ale zakładam nowy nie chce mi się szukać;)

Poszukuję SPRAWDZONEJ Pani ginekolog w KRAKOWIE
Wcześniej chodziłam do Lekarki Doroty Nowak-Strzecheckiej ....bardzo fajna babka ale nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie wiem również ,że przyjmuje na nfz ale nie mogę jej teraz złapać zawsze była nie uchwytna ....byłam u niej zaledwo kilka razy na narodowy fundusz zdrowia...2 miesiące temu byłam u innej ginekolorzki Teresa Krzysiak-Krzechka która stwierdziła ,że mam grzybice(no cóż czasem się zdarza).
Przepisała mi antybiotyk i globułki w ogóle nie wyjaśniła jak zażywać nic kompletnie ,również poprosiłam ją o wymaz skoro mam grzybice odpowiedziała ,że nie jest potrzebny ;/(ciekawe bo w internecie pisało inaczej hmmm )
no ale dalej do tematu dzisiaj znowu byłam u tej Tereski a ona zdziwiona ze nie zrobiłam cytologi skoro mam NADRZERKĘ zrobiła ze mnie jakąś idiotkę tylko szkoda ,że w ogóle mi o tym nie powiedziała ,nie wyjaśniła co to w ogóle jest moje pytania były zbywane przez nią....więc za żadne skarby jej nie polecam !!!
Zapytałam również czy może mi zbadać piersi....w końcu od tego jest a ona nawet nic nie odpowiedziała...2 godziny czekania prawie po nic... tylko receptę wypisała...


Znacie może jakąś miłą ,kompetentną Panią ginekolog ??? obojętne może być na nfz albo prywatnie ....
Nie spodziewałam się ,że mam nadrzerkę :/:/ chodzę do ginekologa co 2 miesiące badam się a tu ...takie dziadostwo...

Pozdrawiam

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

tabletki Cerazette i karmienie piersią:)