Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->

Leczenie zębów pod narkozą:/

24 lut 2011 - 20:44:30

Hej dziewczęta!
W najbliższym czasie planuje wybrać się do dentysty na leczenie moich zębów. Chciałabym się zdecydować na leczenie pod narkozą. Jak wiele z osób mam dentofobię. Przeraża mnie dentysta i wszystko z nim związane. Nie myślcie, że sobie to wymyśliłam, żeby nie czuć bólu. Wiele razy byłam u dentysty a niektórzy w ogóle nie chcieli mnie dotykać tak się boje okropnie. Zaczęłam czytać różne opinie i porady. Jak wiadomo ile ludzi tyle opinii. Ogólnie w 98% czytanych prze ze mnie opinii o znieczuleniu ogólnym były pozytywne, wręcz zadowalające. Ceny wiadomo nie małe. Teraz moje pytanie: Czy któraś z dziewczyn leczyła zęby pod narkozą w woj. lubuskim tj: Legnica, Zielona Góra, Jelenia Góra? Co robiłyście i ile zapłaciłyście za zabieg? Jak Was przygotowywano do tego zabiegu? Miałyście robione jakieś badania? Proszę o pomoc.

Komentarze w stylu. Po co ci narkoza? itp. raczej sobie odpuście bo jestem już zdecydowana. A i nie prosę o opinie czy Wam się to podoba czy nie, itp:)

Dzięki za odpowiedzi i porady.
Pozdrawiam:)
Czy nikt mi nie pomoże? Może chociaż podbijajcie.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 20:45 przez -laila-198824.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

nie chce mi się żyć :(( !!