Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 3 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 65

Witam , bardzo proszę Was o pomoc może któraś z Was lub Waszych znajomych choruje na taką chorobę którą ja obecnie mam od 5 lat, jest to choroba Leśniowskiego-Crohna(nieswoiste zapalenie jelit),jestem juz wykończona i fizycznie i powoli psychicznie przez tą chorobę ,daje mi ostro popalić nie wiem już co robić jaką diete trzymac jakie leki brac bo to co biore od kilku lat, pomaga na pare miesiecy góra rok i lekarze musza od nowa ustawiac leczenie .Może ktos z panstwa ma podobne problemy zdrowotne i wie jak z tym walczyc bo ja już naprawde nie mam sił.Lekarze rozkładaja rece i strasza że w najgorszym wypadku będa zmuszeni usunac operacyjnie najgorzej zniszczony prez chorobę kawałek jelita a tego bardzo bym nie chciała i boję sie co by było dalej.Choroba wyniszczyła bardzo mój organizm zchudłam przez 8 miesięcy 37 kg.musiałam wymienić całą garderobę co obciązyło bardzo moją kieszeń, ale sa jeszcze dobrzy ludzie co nieraz mi podrzucą jakies ciuszki za co jestem im ogromnie wdzięczna tym bardziej że moja waga cały czas sie zmienia a wiec i rzeczy musze wymieniac.Moje kochane szafowiczki piszcie jak coś wiecie jak mam se jeszcze radzic z tą moja choroba .Pozdrawiam cieplutko:))

tytuł wątku zmieniłem, przeniosłem do działu Medycyna
-Forum jest podzielone na działy, w celu zachowania porządku. Zakładając nowy wątek zwróć uwagę na to, aby znalazł się w odpowiednim miejscu i nie zakładaj kilku takich samych tematów.
-Podczas zakładania nowego wątku nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. Nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem", "Pomocy”, „???”, „Hot or not”, „Sprzedam” etc. Wprowadzają one ogólny chaos. Tytuł powinien być krótki zwięzły i treściwy. Pomaga to Użytkownikom w poruszaniu się po forum i odpowiadaniu na tematy, które ich najbardziej interesują.
Wielce oddany, szafowiczkom - [moderator] :)
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-23 17:39 przez [moderator].

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

1000 kcal