Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1 2 ... 7 8 9 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 333

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 00:38:01

Słuchajcie może to śmieszne i dziwne ale dzisiaj znajoma podczas rozmowy opowiedziała że jej chłopak ma wolną chatę zaproponował żeby została u niego na ten tydzień , tzn mieszkała z nim.. A Ona biedna nie wie co ma zrobić bo wstydzi się że będzie puszczać bąki podczas snu(no bo wiadomo wtedy się nie kontroluje ;P ) Powiedziałam jej że on chyba też będzie spać więc luz bo nie będzie słyszał , chyba że jest jakiś inny i będzie nasłuchiwał bo go to kręci :P Generalnie to znamy się nie od dziś i wiemy że Ona ma problemy z Jelitem Nadwrażliwym i przy nas się nie krępuje . Przy nas - DZIEWCZYNACH ! Bo rozumiemy że ma jakiś dyskomfort i czemu ma się męczyć .

Ciekawa jestem czy Wy to robicie przy swoich facetach? I po jakim czasie przestałyście się krępować? Bo ja do nie wyobrażam sobie tego przy swoim facecie ;)Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 00:46 przez mada3112.

0 Odpowiedz Cytuj
Nie możesz pisać w wątkach znajdujących się w Archiwum

następna dyskusja:

Ciągle mi sie chce.... :(