Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3
Status: niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
nicolenkaa
[attachment 666189 c0_500x640.jpg]dobra wklejam taki przykład, mam nadzieję, że się ta osoba nie obrazi. Z góry przepraszam :)
o kurczę...
Cytat
lalade
mój ukochany akurat cieszył się jak dostał ode mnie zdjęcie w ramce nasze wspólne. zdjęcie zajmuje honorowe miejsce w jego pokoju od 3 lat. ale taka wielka antyrama to nie wiem...chyba troche za wielkie. ale Ty najlepiej znasz swojego chłopaka. i liczą się intencje :) więc jeśli uważasz że będzie się cieszył z antyramy to rób ;)a co do zawartości... hmmm jakieś rysunki, cytaty, coś co nawiązuje do miejsc które lubicie i w których byliście razem, może coś związanego z jego hobby np? zdjęcie wymarzonego samochodu? jakiś motyw który lubi? wtedy koledzy podejdą do tego bardziej na luzie;)
mój np lubi ciężarówki i bmw i myślę że w taką antyramę wsadziłabym też coś tematycznego, zdjęcie czy szkic. powodzenia! :)
no właśnie on jest fotografem i uwielbia zdjęcia, wszystko ma ma komputerze i zawsze narzeka że nie ma kiedy tego wywołać... Dlatego pomyślałam o dużej antyramie :)
ale widzę że dziewczyny które w ogóle nie znają mojego faceta już wypowiedziały swoje zdanie i zjechały mój prezent od góry do dołu...Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 17:26 przez masssssterka.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!