Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 2.413
Ostrzeżenia: 1/5

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 13:44:02

Cześć dziewczyny :)
Muszę zrezygnować z zajęć dodatkowych - angielskiego. W tym roku szkolnym zaczęłam studia w innym mieście (dzienne), do którego muszę dojeżdżać - ok 1h pociągiem. Na zajęciach więcej razy mnie nie było niż byłam, czasu na naukę języka nie miałam, od początku tego roku ani razu nie byłam na zajęciach. Dodatkowo w drugim semestrze zmienia mi się plan, a co za tym idzie - godziny... Na początku tego tyg byłam w sekretariacie, aby dowiedzieć się o warunkach zerwania umowy. Pani powiedziała mi, że będę musiała zapłacić karę 300zł. Gdy wytłumaczyłam jej o co chodzi zaproponowała, abym napisała podanie o umorzenie kary. Jednak nie mam zielonego pojęcia jak takie podanie ma wyglądać... Szukałam w google, ale tam głównie wypisane są przykłady podań dla osób, które miały problemy z prawem.

Chciałabym was prosić o pomoc w napisaniu takiego podania. Czy wiecie jaki powinien być tego zarys??

z lewej str mój adres z prawej data i miejscwość

z prawej: Dyrektor....

Prośba

Zwracam się z prośbą o umorzenie kary z powodu zerwania umowy między (mną)..., a Szkołą Języków Obcych (nazwa)... Prośbę swoją motywuję zmianą planu na studiach oraz problemami z dojazdem. Obecnie nie jestem w stanie pogodzić studiów oraz zajęć dodatkowych w dwóch różnych miastach.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.


Nie mam pojęcia czy coś takiego może być, czy dodać coś jeszcze?
Bardzo was proszę o pomoc, ponieważ muszę to zanieść już w poniedziałek :(

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

sieć plus