Witaj

Oglądasz forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Będąc niezarejestrowanym, nie możesz wypowiadać się w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie postów, zakładanie wątków, zamieszczanie zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Inspiracje
Konkurs Ziaja - Idealna sylwetka
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 254
Ostrzeżenia: 1/5

Witam.
Od niedawna używam KB token, ze względu na to, że na stronie zaraz po zalogowaniu pojawia się taka informacja by to włączyć. A na dniach będą usuwać kody jednorazowe, więc chciałam się już przyzwyczaić.
Jednak istnieje jeden problem. Gdy należy wpisać cenę jestem zmuszona ją zaokrąglić. Nie mogę postawić przecinka, jest to dla mnie uciążliwe, gdyż jeżeli np po przecinku mam 01 to nie mogę dać grosza mniej, bo nie wpłynęła cała kwota, muszę natomiast zapłacić więcej, do całości. Próbowałam różnych rzeczy, wciskałam wszystkie przyciski po kolei i nic. A na dłuższą metę nie jest to dobre. Przelewy robię bardzo często i na takich drobiazgach pozbywam się pieniędzy, które z nieba nie spadają.
BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC ! Najpierw wolę zapytać się was o to tutaj, gdy żadna nie będzie wiedziała jak postawić ten przecinek będę zmuszona wybrać się do banku.

0 Odpowiedz Cytuj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak usunąć klej z materiału ??? pomocy !