Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 2.233
Ostrzeżenia: 3/5

Hej :)
Mam problem, z którym może ktoś obeznany z tematem mi pomoże.

Będę potrzebowała biletu semestralnego (od października do stycznia) na ZTM Gdańsk i nie bardzo ogarniam jak mam to zrobić. Wiem, że najpierw muszę zdobyć kartę miejską. Jak już ją będę miała to mam złożyć wniosek o przyznanie tego biletu okresowego (razem z legitymacją, później czekać ok, 5 dni), czy mogę tą kartę normalnie doładować tym biletem?
Albo jeśli chciałabym mieć ten bilet od razu na legitymacji to złożyć ją razem z wnioskiem i wtedy będę mogła ją doładowywać tymi biletami (muszę do tego tym mieć wyrobioną kartę miejską?)?
Czytałam regulamin, nawet kilka razy, ale coś mi się pomieszało zły a do tej pory nie musiałam korzystać z komunikacji miejskiej, więc jestem w tym temacie kompletnie zielona.Cogito mecum, quam multi corpora exerceant, ingenia quam pauci; quantus ad spectaculum fiat concursus, quanta sit circa artes bonas solitudo; quam imbecilli animo sint, quorum lacertos umerosque miramur.
(Seneca)
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-07 22:51 przez xxkasia.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Torebki