Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 957
Ostrzeżenia: 3/5

NEUROLOG Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA

06 sty 2010 - 20:57:12

Mamusie pomóżcie,chciałam z córeczką pójść na kontrolę do lekarza neurologa ponieważ mam parę pytań strasznie mnie nurtujących w ostatnim czasie :( poprosiłam lekarza prowadzącego o skierowanie i zalecił aby poszukać w internecie i najlepiej w Chorzowie bo w Bytomiu jest tylko jeden i są kolejki (??!!) ale to nie takie proste bo jest tyle lekarzy że ja zupełnie zgłupiałam od tych placówek i niewiem czy to kasa chorych czy prywatne?! a chciałabym iść z kasy chorych bo raz - ciężko z kasą a dwa jak pójdę prywatnie to będą mi wyszukiwać choroby z kosmosu żebym tylko przychodziła i płaciła - wiecie o co mi chodzi,a ja chociaż wiem że małej nic poważnego nie ma chciałabym się psychicznie uspokoić (nie będę się rozpisywać w tym wątku co mnie u niej niepokoi bo nie na ten temat go założyłam).
Także APELUJĘ DO MAMUSIEK Z OKOLIC BYTOMIA,CHORZOWA,PIEKAR ŚLĄSKICH,RUDY ŚLĄSKIEJ I WSZYSTKICH W POBLIŻU o pomoc - może któraś z Was ma jakiegoś dobrego specjalistę bądź orientuje się jak sprawa wygląda. Z góry dziękuję...nikt mi nie pomoże? :(


Nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą. Wskazane jest używanie opcji „Zmień”, aby zmodyfikować swoje wypowiedzi. Nie funkcjonują tu rangi związane z ilością wysłanych postów. Aktywne uczestniczenie w dyskusjach toczących się na forum, jest mile widziane - jednak większa wymowę ma poziom merytoryczny postu, niż ich ilość.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 21:31 przez [moderator].

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

przepis na lukier