Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3 4 5 6 -->

Cytat
maa_dzia
Ja mam synka,który niedługo skonczy 4 lata i dopiero od jakiś 2-3 miesięcy mój kotek zaczął przesypiać całą noc.Do tej pory 4-5 razy wstawanie w nocy.Teraz spi nawet do 10 w dzień.Nie wiem czy to miało jakies znaczenie bo nie jestem o tym przekonana,ale go odrobaczyłam w grudniu i może to pomogło.Moja koleżanka zrobiła to samo oczywiście pod komnrola lekarza i też odczuwa zmiany.Ja w końcu sie wysypiam bo chodziłam na rzęsach.
dodam,ze do 8 miesiąca życia niunio mial straszną kolke wtedy wogóle nie spałam.Teraz luksus,,ale minie jeszcze duzo czasu az zdecyduje się na kolejne jak pomysle o takim problemie ze spaniem.
no ja tez sie bede musiała nad tym zastanowic :-) jeszcze wszystko byloby ok gdybym wstawała w nocy ale jakbym mogła zdrzemnąć sie w dzien z moim małym niestety nie ma takiej obcji bo on spi tylko 2 no może 3 razy w ciągu dnia po poł godziny wiec ja nawet nie zdarzyłabym zasnąć. no ale widocznie on juz taki jest nie potrzebuje snu jak dorośnie to mu to napewno wyjdzie na dobre:-)

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

pies w domu przy małym dziecku