Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1
Status: zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 2/5

Zastanawiam się czy któraś z pań miała podobną sytuację. Chodzi o to że póki co nie mogę dostać się do żadnego lekarza ginekologa a próbuje się dostać od miesiąca bo chciałam zacząć znowu brać tabletki antykoncepcyjne, ale nie o tym chce pisać....
Miesiączkuje od około 10 lat obecnie mam 22 lata i przez cały ten długi czas mam "okresy" regularne jak w zegareczku co 28 dni.
Czasem się zdarzy 1-2 dni w jedną bądź drugą stronę ale to ponoć rzecz normalna. Jestem także po jednej ciąży. Dziś jadę na rowerze do sklepu i nagle dziwne uczucie.... zajeżdżam do domu i mam właśnie plamienie. Ani nie boli mnie brzuch jak zawsze w pierwszym dniu ani nie jest to bardzo obfite... to plamienie dostałam 2 tyg przed planowana miesiączką której spodziewam się 27lutego.
Dopiero skończyłam jedną która zaczęła się 31 stycznia i trwała do około 5 lutego. I teraz pytanie czy mogę być w ciąży?? Z tego co wiem to miedzy 9-13 dniem od zapłodnienia mogą występować jakieś plamienia i testy nie zawsze wykazują ciążę. Dodam, że cały czas sie zabezpieczamy z mężem ale nie jest to antykoncepcja hormonalna.
Mam nadzieję że się czegoś ciekawego od was dowiem bo trochę nie to dziwi pierwszy raz od 10 lat mi się zdarzyło 2 tyg wcześniej a nieraz już miałam w ciągu tych lat nie takie stresy i nic się nie działo

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zby dużo wód płodowych- wczesniejszy poród?