Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
1 2 -->
Status: niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

JAK się nie przejmować?!

07 lip 2011 - 12:16:40

Dziewczyny poradźcie mi coś bo już sama nie wiem czemu to robię i jak przestać :( Mianowicie chodzi o faceta. Wiem, że mu się podobam i chciał żebym dała mu szansę, to było jakieś 3 dni temu, od tej pory się nie odezwał tylko wczoraj dzwoniłam bo musiałam coś pożyczyć i powiedział, że jest chory. Ale mniejsza z tym. Po prostu minął nawet 1 dzień od tego jak się spotkaliśmy i on się nie odezwał, wiem że nie ma kasy na koncie, ale ja ciągle sobie wmawiam, że na pewno ma mnie gdzieś i że jakby chciał to by znalazł sposób żeby się skontaktować, że na pewno już mu przeszło to co rzekomo do mnie czuje. Przejmuję się BARDZO, mimo że nie mam czym bo ani mnie nie zdradził ani nie jest nie w porządku w jakiś sposób, ale ja już się zachowuję jakby się stało nie wiadomo co. Chcę do niego napisać ale się powstrzymuję, on się nie odzywa a ja ciągle tylko myślę dlaczego.
Dziewczyny jak przestać się przejmować? Po ostatnim związku postanowiłam, że koniec zamartwiania się o jakiegokolwiek chłopaka, a teraz ledwo zaczęliśmy ze sobą kręcić to ja już. :(
Może któraś z Was też tak ma?
Będę wdzięczna za odpowiedzi. :)

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

zauroczenie kolega