Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
|<- <-- 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 -->
Status: zweryfikowana
Posty: 9.195
Ostrzeżenia: 3/5

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:27:00

Cytat
Karolka86
Czy napisalam coś że chce byc wożona???
A widzisz Twoj chłopak jezdzi nie Ty.
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............

Hmm a facet to już nie jest zmęczony?
Cytat
oryginal
skoro każdy ma prawo do własnego zdania to uczanuj moje. Dla mnie każda laska która nazywa faceta niemeskim, bo ten nie ma prawka to płytka dziewczyna. Skoro mają cie oceniać ci którzy cie znają to po co oceniasz mnie? Dzieciątko? Mów tak do swoich koleżanek nie do mnie jak chcesz sobie podnieść samoocene


Btw. Do samic które marudzą, że "facet siedzi jak dupa wołowa na siedzeniu obok zamiast prowadzić", a jak wy siedzicie jak te dupy wołowe to już jest dobrze? Serio nie każdy nadaje się na kierowce, zrozumcie to. Jak ktoś nie chce to nie musi robić prawka. To jakby mówić, że każda kobieta musi wybitnie gotować. Brzmi seksistwosko, nie?

No tak ciul z tym, że partner zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa, że mnie wspiera. Nieważne że jest wspaniałym ojcem, szanującym mnie partnerem i doskonałym kochankiem. Powinnam się z nim rozstać bo nie ma samochodu! A ja też mimo że mam studia, studium i wiele kursów, mimo że studiuje, pracuję i jestem mamą-jestem leniem i głąbem, bo nie mam nawet prawa jazdy!Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:31 przez Evans18.

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

facet i jego ubrania - prośba o radę