Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3 4 ... 19 20 21 --> ->|
Status: zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 2/5

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 12:23:26

Cytat
BluePlumBlum
Cytat
suchy_kaszel
Tu nie brak prawa jazdy jest problemem, a wasza organizacja. Są pary które dzieli setki kilometrów i spotykają się co weekend, dojeżdżając pociągami. Przepraszam, ale gdzie ty mieszkasz że nie ma do ciebie dojazdu? Widocznie jemu się nie chce do ciebie jeździć i pewnie jakby miał prawko byłoby to samo. A moze chodzi ci o to, ze wstydzisz sie przed kolezankami ze twoj facet nie ma prawka i nie moze przyjechac po ciebie do pracy bo to taki lans?

Panna ktora uwaza, ze facet bez prawka to ciota jest zdecydowanie ograniczona. Sa kraje w których brak samochodu jest wręcz wskazany i ludzie poruszają sie w większości tylko metrem. Tez są ciotami?

pokaż mi ten kraj gdzie brak samochodu jest wskazany i rodzącą żonę mąż odprowadza grzecznie na przystanek tramwajowy żeby sobie dojechała "spokojnie" i ekologicznie do szpitala...

Do rodzącej kobiety można wezwać karetkę. Zresztą, nie ma czym się martwić, "ciota bez jaj" raczej dziecka nie spłodzi ;p

0 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Lęk przed miłością