Szukaj na forum:
Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
KONKURS ŚWIĄTECZNY
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki
Załóż konto
Odpowiedz
<-- 1 2 3 4 5 6 7 -->
Status: niezweryfikowana
Posty: 1.424
Ostrzeżenia: 4/5

co zrobić? była dziewczyna

28 paź 2013 - 15:27:15

Cytat
parelka16
Cytat
laleczka08
Cytat
parelka16
Wiesz co zrobiłaś? Rozpieprzyłaś związek. Ciekawa tylko jestem czy jesteś z siebie dumna. Pomyślałaś chociaż przez chwilę jak się czuła ta dziewczyna? I nie mów, że zerwał z nią bo jej nie kochał. Skoro z nią był, to znaczy, że coś między nimi było i nie był z nią na siłe, bo na smyczy go nie trzymała, potem pojawiłaś się ty i namieszałaś, a facet zgłupiał, bo oni myślą tylko tym co mają w rozporku. Wiadomo zawsze to już inna do łóżka, bo tamta się znudziła. To jest również twoja wina i nie czuj się, że nie. To góownie przez ciebie rozpadł się ten związek, sąszę że gdyby nie ty ciągle by z nią był. Zazwyczaj jest tak, że jak chłopak rzuca dziewczynę dla innej, to tą nową kiedyś również rzuci, więc z tobą może być podobnie. Zresztą świete słowa Ci zacytuje ''NA CZYIMŚ NIESZCZĘSCIU SZCZĘSCIA NIE ZBUDUJESZ'' !!!
Napisalam co bylo miedzy nimi.. On cos czul ale nie wiedzial co i chcial srawdzic czy jest w stanie zakochac sie w niej. Ale tak sie nie stalo.. Wolalabys zeby byl z nia mimo ze nie jest z nia szczesliey?

mógł z nią zerwać wtedy gdy jeszcze nie było na widoku innej, wtedy i mniej by ta dziewczyna cierpiała, a zerwał wtedy go pojawiła się inna!! poszedł na łatwizne, z jednj na druga. Jestem tylko ciekawa czy miał na tyle odwagi i powiedział dziewczynie czemu naparwdę z nią zrywa, że zauroczył lub zakochał się w innej? jeśli nie, to tchórz na maxa! a tamta dziewczyna jeszcze stokroć razy będzie szczęśliwsza od tego buca, moze jej nawet przysłuje wyświadczył
Skoro napisała do mnie to raczej jej powiedział prawdę. Nie zerwał od razu po pocałunku tylko jakiś czas później(ona mu wybaczyła pocałunek)

-1 Odpowiedz Cytuj
Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Sylwester - sama?